Copyright 2018 - Kėdainių švietimo pagalbos tanyba

jaunimo garantijos

Apie projektą >>

Naujienos >>

Nuotraukų galerija >>

Kas naujo projekte „Atrask save“ ? >>

APIE PROJEKTĄ

Tikslas: padėti jaunam  nedirbančiam, nestudijuojančiam ir nesimokančiam 15-29 metų jaunam žmogui.

Darbas vyks pagal individualų veiklos planą, kurį pasirengsime kartu su jaunu žmogumi. Planas parengiamas 3 mėnesiams, už jauną žmogų  bus mokamas privalomas sveikatos draudimas (PSD), bus teikiamos nemokamos psichologo ir kitų specialistų konsultacijos, pagalba bendraujant su įvairiomis institucijomis (Darbo birža, mokyklomis, seniūnijomis ir kt.).

Teikiamos paslaugos:

Neaktyviems 15-18 m. jauniems žmonėms (švietimo sistema).

  • Informavimo ir konsultavimo apie jauno žmogaus galimybes paslaugos.
  • Įtraukimo į visuomenei naudingą veiklą paslaugos.
  • Tarpininkavimo su švietimo įstaigomis paslaugos.
  • Nukreipimo į savanorystės veiklas paslaugos.

Neaktyviems 16-29 m. jauniems žmonėms (darbo rinka).

  • Pagalbos pažįstant save paslaugos.
  • Informavimo ir konsultavimo apie jauno žmogaus galimybes paslaugos.
  • Įtraukimo į visuomenei naudingą veiklą paslaugos.
  • Savanorystės organizavimas.

Neaktyviems 16-29 m. jauniems žmonėms (kokybiška praktika).

  • Motyvavimo paslaugos.
  • Pagalbos pažįstant save paslaugos.

Projektą įgyvendina: Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Kėdainių švietimo pagalbos tarnyba.

Projekto koordinatorės Kėdainių r. savivaldybėje: Jurgita el.p.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  Vilija, el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ,

tel.: 5 25 44, mob. tel. 8 633 43524 .Adresas: Josvainių g. 40, Kėdainių švietimo pagalbos tarnyba.

Į pradžią >>

VEIKLA

 

JGI koordinatorės  Vilija ir Jurgita, siekdamos kurti bendradarbiavimo tinklą,  nuolat bendrauja su savivaldybės jaunimo reikalų koordinatore Audrone Stadalnykiene, Kėdainių rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbo su socialinės rizikos šeimomis vyr. specialiste, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio vyr. specialiste, Kauno teritorinės darbo biržos Kėdainių skyriaus specialistėmis, Kauno apskrities Kėdainių probacijos skyriaus vyresniosiomis inspektorėmis, rajono seniūnijų socialinėmis darbuotojomis.

Dalyvaujame NVO organizacijų ir kaimo bendruomenių atstovų susitikimuose, siekdamos išsiaiškinti jaunimo situaciją atskirose seniūnijose ir bendruomenėse, tariamės dėl susitikimų su jaunimu vietose.

Kaupiame informaciją apie neaktyvius jaunus žmones, rengiame metodinę medžiagą planuojamiems darbams, informacinius skelbimus platiname gyvenamųjų laiptinių stenduose, kaimo bendruomenėse esančiose skelbimų lentose. Parengėme medžiagą Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos stendui.

Nuolat konsultuojamės su Jaunimo reikalų departamentu prie SADM, 2016 m. sausio mėn. planuojame susitikimą su projekto „Atrask save“ vadovais ir koordinatoriais.

Lapkričio mėn. dalyvavome viešuose renginiuose, kuriuos pristatėme projektą „Atrask save“ ir jo teikiamas galimybes jauniems žmonėms.

Į pradžią >>

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Akimirkos iš lapkričio 11 d. vykusios psichologo Evaldo Karmazos paskaitos „Apie motyvaciją...“, lapkričio 19 d. vykusio Jaunimo darbo centro atidarymo, lapkričio 24 d. vykusio mokinių savivaldos forumo, lapkričio 25 d. vykusio NVO forumo.

Į pradžią >>