Copyright 2017 - Kėdainių švietimo pagalbos tanyba

Gruodžio mėnesio parodos

Parodos

Kėdainių mokyklos darželio ,,Puriena" formalaus ir neformalaus ugdymo veiklų (taikant ,,Mąstymo žemėlapius") paroda ,,Etninės kultūros ugdymas  Kėdainių mokykloje darželyje ,,Puriena“, skirta etnografinių regionų metams paminėti.

Parodą parengė: pradinio ugdymo mokytoja metodininkė  Jovita Krutkienė, pradino ugdymo mokytojas metodininkas  Audrius Pankratjevas; Kėdainių mokykla/darželis „Puriena”.

Vilniaus Gedimino technikos universiteto Fundamentaliųjų mokslų fakultetas ir Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos organizuotas respublikinis matematikos ir informacinių technologijų konkursas.

Mokinius konkursui ruošė ir konsultavo informacinių technologijų mokytoja metodininkė Asta Lukošienė ir matematikos vyresnioji mokytoja Donata Kielienė Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija.